Firma

Dla kogo?

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które poszukują sprawdzonych metod dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Nasze usługi oferujemy osobom pochodzącym z województwa warmińsko- mazurskiego, kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, ale także w wyjątkowych sytuacjach działamy na  obszarze całej Polski. Oferta, którą posiadamy skierowana jest szczególnie do zakładów produkcji spożywczej oraz przetwórni, hoteli, sklepów o każdej wielkości, właścicieli mieszkań, domów, obiektów handlowych i usługowych, lokali gastronomicznych, obiektów biurowych, przetwórstw rolnych i spożywczych, obiektów rolnych. Oferowana przez nas pomoc sprawi, że zapomnicie Państwo o uciążliwych problemach.


Wysoka jakość usług

INSEKTPOL oferuje Państwu najwyższą jakość usług, a w dodatku niskie ceny. Naszym celem jest nie tylko zwalczanie szkodników, ale także zmniejszanie kosztów związanych z zabiegami D.D.D. Aby być najlepszymi na rynku uczestniczymy często w szkoleniach i zdobywamy różnorodne certyfikaty. Dzięki nim możemy udowodnić swoje umiejętności. Zajmujemy się także wdrażaniem procedur ochronnych przed szkodnikami zgodnie z systemami GHP, GMP i HACCP, które zapewnią Państwu najwyższe bezpieczeństwo.


Firma INSEKTPOL

Firma INSEKTPOL stanowi ekipę profesjonalistów i ekspertów w dziedzinie dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Duża wiedza oraz doświadczenie, a także wysoka kultura pozwalają nam oferować wysokiej jakości usługi. Gwarantujemy Państwu, że spełnimy Wasze oczekiwania i potrzeby. Wszyscy nasi dotychczasowi klienci mogą potwierdzić, że kieruje nami Wasze dobro oraz duża wiedza i doświadczenie oraz profesjonalizm.


Współpracujemy z:

                

 

Artykuły

06.07.2018

Usuwanie gniaz os, zwalczanie os

Osy stanowią poważne zagrożenie dla ludzi. Dotyczy to zwłaszcza okresu letniego kiedy to owady te pojawiają się masowo w tym również w miejscach, w których często pojawiają się ludzie takich jak ogrody czy podwórka. Osy podobnie jak pszczoły, mrówki, termity i szerszenie są owadami społecznymi. Osy są dużo bardziej niebezpieczne od pszczół. Dlaczego tak jest ?

07.05.2018

Skuteczne metody zwalczania roztoczy - Allergoff Pro

Miejscami w których ilość alergenów roztoczy jest szczególnie wysoka są przedszkola. Istnieje wiele przyczyn dla których tak się dzieje. Wewnątrz pomieszczeń odchody roztoczy i inne alergeny znajdują się głównie w kurzu w związku z czym podejmowane są działania mające na celu zmniejszenie jego ilości.

26.03.2018

Zwalczanie gryzoni w gospodarstwach rolnych i wytwórniach pasz

Zwalczanie gryzoni w gospodarstwach rolnych i wytwórniach pasz, zagrożenia ziwązane z ich bytowaniem, jakie straty powodują gryzonie oraz jak sie pozbyć i zabezpieczyć gospodarstwa rolne i wytwórnie pasz przed gryzoniami.

26.02.2018

Szkodniki w sklepie - jak się pozbyć? Karaluchy, muchy, mrówki i myszy w sklepie.

Sklepy spożywcze są idealnymi miejscami dla różnych gatunków szkodników takich  jak myszy, mrówki, muchy czy też karaluchy. Jest tak z kilku powodów bardzo ważnych powodów.