Firma

Dla kogo?

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które poszukują sprawdzonych metod dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Nasze usługi oferujemy osobom pochodzącym z województwa warmińsko- mazurskiego, kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, ale także w wyjątkowych sytuacjach działamy na  obszarze całej Polski. Oferta, którą posiadamy skierowana jest szczególnie do zakładów produkcji spożywczej oraz przetwórni, hoteli, sklepów o każdej wielkości, właścicieli mieszkań, domów, obiektów handlowych i usługowych, lokali gastronomicznych, obiektów biurowych, przetwórstw rolnych i spożywczych, obiektów rolnych. Oferowana przez nas pomoc sprawi, że zapomnicie Państwo o uciążliwych problemach.


Wysoka jakość usług

INSEKTPOL oferuje Państwu najwyższą jakość usług, a w dodatku niskie ceny. Naszym celem jest nie tylko zwalczanie szkodników, ale także zmniejszanie kosztów związanych z zabiegami D.D.D. Aby być najlepszymi na rynku uczestniczymy często w szkoleniach i zdobywamy różnorodne certyfikaty. Dzięki nim możemy udowodnić swoje umiejętności. Zajmujemy się także wdrażaniem procedur ochronnych przed szkodnikami zgodnie z systemami GHP, GMP i HACCP, które zapewnią Państwu najwyższe bezpieczeństwo.


Firma INSEKTPOL

Firma INSEKTPOL stanowi ekipę profesjonalistów i ekspertów w dziedzinie dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Duża wiedza oraz doświadczenie, a także wysoka kultura pozwalają nam oferować wysokiej jakości usługi. Gwarantujemy Państwu, że spełnimy Wasze oczekiwania i potrzeby. Wszyscy nasi dotychczasowi klienci mogą potwierdzić, że kieruje nami Wasze dobro oraz duża wiedza i doświadczenie oraz profesjonalizm.


Współpracujemy z:

                

 

Artykuły

11.10.2018

Świerzbowce drążące - czym są i jakie zagrożenie stanowią

Świerzbowce drążące są pasożytami zewnętrznymi ptaków i ssaków. Występują przede wszystkim na skórze głowy. Zasięg występowania większości świerzbowców jest podobny do zasięgu ich żywicieli.

02.08.2018

Pluskwy domowe - czym są, skąd się biorą i jak się ich pozbyć?

Pluskwy domowe są pasożytami żywiącymi się ludzką krwią. Ze względu na swoją dietę są one owadami wyjątkowo uciążliwymi dla człowieka. Profesjonalne metody zwalczania pluskiew polegają głównie na oprysku przeprowadzanym za pomocą substancji chemicznych.

02.08.2018

Dzier włochaty - szkodnik z rodziny biegaczowatych

Czasami zwłaszcza jesienią zauważamy, że mamy czarne chrząszcze w domu lub czarne chrząszcze w mieszkaniu. W takiej sytuacji zaczynamy zastanawiać się co to za czarny chrząszcz w domu naszym? Co to za czarny chrząszcz w mieszkaniu naszym? Kim jest ten czarny robak w domu? Co to za czarny robak w mieszkaniu? Gatunków chrząszczy jest wiele bardzo jednak możliwym jest, ze ten czarny chrząszcz w domu naszym lub czarny chrząszcz w mieszkaniu naszym to dzier włochaty.

06.07.2018

Usuwanie gniaz os, zwalczanie os

Osy stanowią poważne zagrożenie dla ludzi. Dotyczy to zwłaszcza okresu letniego kiedy to owady te pojawiają się masowo w tym również w miejscach, w których często pojawiają się ludzie takich jak ogrody czy podwórka. Osy podobnie jak pszczoły, mrówki, termity i szerszenie są owadami społecznymi. Osy są dużo bardziej niebezpieczne od pszczół. Dlaczego tak jest ?