Firma

Dla kogo?

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które poszukują sprawdzonych metod dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Nasze usługi oferujemy osobom pochodzącym z województwa warmińsko- mazurskiego, kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, ale także w wyjątkowych sytuacjach działamy na  obszarze całej Polski. Oferta, którą posiadamy skierowana jest szczególnie do zakładów produkcji spożywczej oraz przetwórni, hoteli, sklepów o każdej wielkości, właścicieli mieszkań, domów, obiektów handlowych i usługowych, lokali gastronomicznych, obiektów biurowych, przetwórstw rolnych i spożywczych, obiektów rolnych. Oferowana przez nas pomoc sprawi, że zapomnicie Państwo o uciążliwych problemach.


Wysoka jakość usług

INSEKTPOL oferuje Państwu najwyższą jakość usług, a w dodatku niskie ceny. Naszym celem jest nie tylko zwalczanie szkodników, ale także zmniejszanie kosztów związanych z zabiegami D.D.D. Aby być najlepszymi na rynku uczestniczymy często w szkoleniach i zdobywamy różnorodne certyfikaty. Dzięki nim możemy udowodnić swoje umiejętności. Zajmujemy się także wdrażaniem procedur ochronnych przed szkodnikami zgodnie z systemami GHP, GMP i HACCP, które zapewnią Państwu najwyższe bezpieczeństwo.


Firma INSEKTPOL

Firma INSEKTPOL stanowi ekipę profesjonalistów i ekspertów w dziedzinie dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Duża wiedza oraz doświadczenie, a także wysoka kultura pozwalają nam oferować wysokiej jakości usługi. Gwarantujemy Państwu, że spełnimy Wasze oczekiwania i potrzeby. Wszyscy nasi dotychczasowi klienci mogą potwierdzić, że kieruje nami Wasze dobro oraz duża wiedza i doświadczenie oraz profesjonalizm.


Współpracujemy z:

                

 

Artykuły

26.02.2018

Szkodniki w sklepie - jak się pozbyć? Karaluchy, muchy, mrówki i myszy w sklepie.

Sklepy spożywcze są idealnymi miejscami dla różnych gatunków szkodników takich  jak myszy, mrówki, muchy czy też karaluchy. Jest tak z kilku powodów bardzo ważnych powodów. 

12.02.2018

Zwalczanie kretów w ogrodzie - jak pozbyć się problemu kretów ?

Zwalczanie kretów w ogrodznie oraz metody zwalczania kretów. Czym jest kret Europejski, jak wygląda, co je i gdzie żyje kret ? Ciekawostki na temat kretów oraz skuteczne metody zwalczania kretów takie jak siatki na krety, metody odstraszania kretów, żywołapki na krety. 

11.01.2018

Zwalczanie szerszeni - Jak się pozbyć szerszeni?

Gniazdo szerszeni w domu? - Usuwanie i zwalczanie gniazd szerszeni, czyli jak się pozbyć szerszeni. Czym są szerszenie i jak odstraszyć szerszenie, czym różni się szerszeń a osa. Szerszeń Europejski - występowanie, wygląd, rozwój, zagrożenia oraz sposoby na szerszenie. Firma Insektpol.

27.07.2017

Gazowanie domu

Szkodniki drewna to częsty problem w domach. O ich pojawieniu się mogą świadczyć otwory w drewnie lub wydobywające się z drewnianych belek dźwięki przypominające kołatanie. Co zrobić jeśli spotkamy się z tego typu problemem? Co zrobić jeśli mamy szkodniki drewna ? jak wytępić szkodniki drewna, jak się pozbyć szkodników drewna, jak wyplenić szkodniki drewna? Jak zwalczać szkodniki drewna? Istnieje wiele metod zwalczania szkodników drewna w domach. Jedną z nich jest gazowanie domu.