Firma

Dla kogo?

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które poszukują sprawdzonych metod dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Nasze usługi oferujemy osobom pochodzącym z województwa warmińsko- mazurskiego, kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, ale także w wyjątkowych sytuacjach działamy na  obszarze całej Polski. Oferta, którą posiadamy skierowana jest szczególnie do zakładów produkcji spożywczej oraz przetwórni, hoteli, sklepów o każdej wielkości, właścicieli mieszkań, domów, obiektów handlowych i usługowych, lokali gastronomicznych, obiektów biurowych, przetwórstw rolnych i spożywczych, obiektów rolnych. Oferowana przez nas pomoc sprawi, że zapomnicie Państwo o uciążliwych problemach.


Wysoka jakość usług

INSEKTPOL oferuje Państwu najwyższą jakość usług, a w dodatku niskie ceny. Naszym celem jest nie tylko zwalczanie szkodników, ale także zmniejszanie kosztów związanych z zabiegami D.D.D. Aby być najlepszymi na rynku uczestniczymy często w szkoleniach i zdobywamy różnorodne certyfikaty. Dzięki nim możemy udowodnić swoje umiejętności. Zajmujemy się także wdrażaniem procedur ochronnych przed szkodnikami zgodnie z systemami GHP, GMP i HACCP, które zapewnią Państwu najwyższe bezpieczeństwo.


Firma INSEKTPOL

Firma INSEKTPOL stanowi ekipę profesjonalistów i ekspertów w dziedzinie dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Duża wiedza oraz doświadczenie, a także wysoka kultura pozwalają nam oferować wysokiej jakości usługi. Gwarantujemy Państwu, że spełnimy Wasze oczekiwania i potrzeby. Wszyscy nasi dotychczasowi klienci mogą potwierdzić, że kieruje nami Wasze dobro oraz duża wiedza i doświadczenie oraz profesjonalizm.


Współpracujemy z:

                

 

Artykuły

22.06.2017

Omacnica Spichrzanka

Omacnica Spichrzanka to jeden z popularniejszych moli spożywczych z rodziny omacnicowatych. Owady te liczą około dziesieciu tysięcy ze swojego gatunku, lecz w polsce występuje ich tylko 90. W dalszej części artykułu będzie można się dowiedziec gdzie wysętuję, jak wygląda, jakie szkody może powodować oraz jak zwalczać omacnice spichrzanke.

07.06.2017

Monitoring owadów i gryzoni

Monitoring owadów i gryzoni to część programu zwalczania szkodników, który zostaje opracowany i wdrożony przez firmę zwalczającą szkodniki.

07.06.2017

Dezynsekcja ULV

Dezynsekcja ULV to metoda aplikacji preparatu dezynsekcyjnego.  Inaczej nazywana metodą zamgławiania "zimną kroplą".

07.06.2017

Fumigacja kontenerów

Fumigacja konteneru inaczej dezynsekcja, która gwarantuje bezpieczeństwo przeworzonych towarów w kontenerach.