Sprzątanie po zmarłych

sprzątanie po zmarłym, sprzątanie po zgonie

 

Sprzątanie po zmarłych

Firma Insektpol między wieloma oferowanymi przez siebie usługami również zajmuje się sprzątaniem i dezynfekcją miejsc po rozkładzie ciała.


W celu usunięcia fetoru z pomieszczeń stosuje się głównie ozon. Bardzo skutecznie usuwa on brzydki zapach jak i też dezynfekuje powietrznie narażone na różnego rodzaju bakterie, które zagrażają zdrowiu i życiu człowieka. Podczas rozkładu ciała wytwarzany jest tak zwany „jad trupi”, który w połączeniu z ozonem staje się niegroźni oraz do minimum zostaje zneutralizowany jego brzydki zapach.
 
Jako lider na rynku zajmujący się różnymi technikami dezynfekcji zajmujemy się również sprzątaniem pomieszczeń po zmarłych – usuwamy krew, odpadki organiczne jak i powstały fetor.
 
Wszystkie oferowane przez nas usługi wykonywane są przez wykwalifikowany personel. Jesteśmy firmą bardzo elastyczną dlatego też staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów, które jak widać poparte są wieloma referencjami i zaufaniem. Nasza współpraca odbywa się zarówno z dużymi firmami jak i też osobami indywidualnymi.
 
Trzeba pamiętać, że sprzątanie po rozkładającym się ciele nie należy do najłatwiejszych jak i też do najbezpieczniejszych. Właśnie z tego względu tego typu czynności powinny być powierzane odpowiednio do tego przygotowanej firmie dezynfekcyjnej, żeby nie narazić siebie jak i swojego otoczenia na zachorowanie na chorobę zakaźną. Używane przez nas technologie sprzątania po zgonie pozwalają na doprowadzenie pomieszczeń do stanu przed śmiercią i rozkładem zwłok.


MIEJSCE ZGONU – ODPOWIEDNIA DEZYNFEKCJA


Dezynfekcja pomieszczeń po zgonie jest niezbędna. W jej celu stosuje się różne środki zarówno chemiczne jak i wprowadza się różnego rodzaju działania fizyczne i biologiczne. W zależności od sytuacji – miejsca w jakim nastąpił zgon, stanu ciała, poziom rozkładu – wybierana jest odpowiednia metoda dezynfekcji.
Jako podstawę do dezynfekcji po zmarłych przyjmuje się takie środki jak: ozon, DEZYNFEKTOL B (Alki (C12-16)-chlorku dimetylobenzyloamonu (ADBAC/BKC (C12-16)): 100 ml/L.), mikrofale oraz podchloryn.


PORZĄDKOWANIE POMIESZCZEŃ PO ZGONIE


Śmierć jest dla każdej osoby bardzo dużym przeżyciem, zarówno dla rodziny jak i innych bliskich. Rzadko kiedy w takich momentach ludzie myślą o tym, aby wysprzątać miejsce zgonu i odkładają to na tak zwane później. Niestety w ten sposób można doprowadzić do rozpostrzeniania się wielu chorób związanych z bakteriami powstałymi w wyniku przebywania w domu czy mieszkaniu rozkładających się zwłok. Sprzątanie po zgonie powinno sie zlecić wykwalifikowanej firmie. W zależności od wymagań pomieszczeń na bieżąco informujemy klientów jak wyglądają nasze działania. Jest to związane z tym, że w wielu przypadkach nie wystarczy tylko przemyć ścian, ale również pojawia się potrzeba zrywania parkietów.

Artykuły

06.07.2018

Usuwanie gniaz os, zwalczanie os

Osy stanowią poważne zagrożenie dla ludzi. Dotyczy to zwłaszcza okresu letniego kiedy to owady te pojawiają się masowo w tym również w miejscach, w których często pojawiają się ludzie takich jak ogrody czy podwórka. Osy podobnie jak pszczoły, mrówki, termity i szerszenie są owadami społecznymi. Osy są dużo bardziej niebezpieczne od pszczół. Dlaczego tak jest ?

07.05.2018

Skuteczne metody zwalczania roztoczy - Allergoff Pro

Miejscami w których ilość alergenów roztoczy jest szczególnie wysoka są przedszkola. Istnieje wiele przyczyn dla których tak się dzieje. Wewnątrz pomieszczeń odchody roztoczy i inne alergeny znajdują się głównie w kurzu w związku z czym podejmowane są działania mające na celu zmniejszenie jego ilości.

26.03.2018

Zwalczanie gryzoni w gospodarstwach rolnych i wytwórniach pasz

Zwalczanie gryzoni w gospodarstwach rolnych i wytwórniach pasz, zagrożenia ziwązane z ich bytowaniem, jakie straty powodują gryzonie oraz jak sie pozbyć i zabezpieczyć gospodarstwa rolne i wytwórnie pasz przed gryzoniami.

26.02.2018

Szkodniki w sklepie - jak się pozbyć? Karaluchy, muchy, mrówki i myszy w sklepie.

Sklepy spożywcze są idealnymi miejscami dla różnych gatunków szkodników takich  jak myszy, mrówki, muchy czy też karaluchy. Jest tak z kilku powodów bardzo ważnych powodów.