Sprzątanie po zmarłych

 

Firma Insektpol między wieloma oferowanymi przez siebie usługami również zajmuje się sprzątaniem i dezynfekcją miejsc po rozkładzie ciała.


W celu usunięcia fetoru z pomieszczeń stosuje się głównie ozon. Bardzo skutecznie usuwa on brzydki zapach jak i też dezynfekuje powietrznie narażone na różnego rodzaju bakterie, które zagrażają zdrowiu i życiu człowieka. Podczas rozkładu ciała wytwarzany jest tak zwany „jad trupi”, który w połączeniu z ozonem staje się niegroźni oraz do minimum zostaje zneutralizowany jego brzydki zapach.
 
Jako lider na rynku zajmujący się różnymi technikami dezynfekcji zajmujemy się również sprzątaniem pomieszczeń po zmarłych – usuwamy krew, odpadki organiczne jak i powstały fetor.
 
Wszystkie oferowane przez nas usługi wykonywane są przez wykwalifikowany personel. Jesteśmy firmą bardzo elastyczną dlatego też staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów, które jak widać poparte są wieloma referencjami i zaufaniem. Nasza współpraca odbywa się zarówno z dużymi firmami jak i też osobami indywidualnymi.
 
Trzeba pamiętać, że sprzątanie po rozkładającym się ciele nie należy do najłatwiejszych jak i też do najbezpieczniejszych. Właśnie z tego względu tego typu czynności powinny być powierzane odpowiednio do tego przygotowanej firmie dezynfekcyjnej, żeby nie narazić siebie jak i swojego otoczenia na zachorowanie na chorobę zakaźną. Używane przez nas technologie sprzątania po zgonie pozwalają na doprowadzenie pomieszczeń do stanu przed śmiercią i rozkładem zwłok.


MIEJSCE ZGONU – ODPOWIEDNIA DEZYNFEKCJA
Dezynfekcja pomieszczeń po zgonie jest niezbędna. W jej celu stosuje się różne środki zarówno chemiczne jak i wprowadza się różnego rodzaju działania fizyczne i biologiczne. W zależności od sytuacji – miejsca w jakim nastąpił zgon, stanu ciała, poziom rozkładu – wybierana jest odpowiednia metoda dezynfekcji.
Jako podstawę do dezynfekcji po zmarłych przyjmuje się takie środki jak: ozon, DEZYNFEKTOL B (Alki (C12-16)-chlorku dimetylobenzyloamonu (ADBAC/BKC (C12-16)): 100 ml/L.), mikrofale oraz podchloryn.


PORZĄDKOWANIE POMIESZCZEŃ PO ZGONIE
Śmierć jest dla każdej osoby bardzo dużym przeżyciem, zarówno dla rodziny jak i innych bliskich. Rzadko kiedy w takich momentach ludzie myślą o tym, aby wysprzątać miejsce zgonu i odkładają to na tak zwane później. Niestety w ten sposób można doprowadzić do rozpostrzeniania się wielu chorób związanych z bakteriami powstałymi w wyniku przebywania w domu czy mieszkaniu rozkładających się zwłok. Sprzątanie po zgonie powinno sie zlecić wykwalifikowanej firmie. W zależności od wymagań pomieszczeń na bieżąco informujemy klientów jak wyglądają nasze działania. Jest to związane z tym, że w wielu przypadkach nie wystarczy tylko przemyć ścian, ale również pojawia się potrzeba zrywania parkietów.

Artykuły

26.02.2018

Szkodniki w sklepie - jak się pozbyć? Karaluchy, muchy, mrówki i myszy w sklepie.

Sklepy spożywcze są idealnymi miejscami dla różnych gatunków szkodników takich  jak myszy, mrówki, muchy czy też karaluchy. Jest tak z kilku powodów bardzo ważnych powodów. 

12.02.2018

Zwalczanie kretów w ogrodzie - jak pozbyć się problemu kretów ?

Zwalczanie kretów w ogrodznie oraz metody zwalczania kretów. Czym jest kret Europejski, jak wygląda, co je i gdzie żyje kret ? Ciekawostki na temat kretów oraz skuteczne metody zwalczania kretów takie jak siatki na krety, metody odstraszania kretów, żywołapki na krety. 

11.01.2018

Zwalczanie szerszeni - Jak się pozbyć szerszeni?

Gniazdo szerszeni w domu? - Usuwanie i zwalczanie gniazd szerszeni, czyli jak się pozbyć szerszeni. Czym są szerszenie i jak odstraszyć szerszenie, czym różni się szerszeń a osa. Szerszeń Europejski - występowanie, wygląd, rozwój, zagrożenia oraz sposoby na szerszenie. Firma Insektpol.

27.07.2017

Gazowanie domu

Szkodniki drewna to częsty problem w domach. O ich pojawieniu się mogą świadczyć otwory w drewnie lub wydobywające się z drewnianych belek dźwięki przypominające kołatanie. Co zrobić jeśli spotkamy się z tego typu problemem? Co zrobić jeśli mamy szkodniki drewna ? jak wytępić szkodniki drewna, jak się pozbyć szkodników drewna, jak wyplenić szkodniki drewna? Jak zwalczać szkodniki drewna? Istnieje wiele metod zwalczania szkodników drewna w domach. Jedną z nich jest gazowanie domu.