Sprzątanie po zmarłych

sprzątanie po zmarłym, sprzątanie po zgonie

 

Sprzątanie po zmarłych

Firma Insektpol między wieloma oferowanymi przez siebie usługami również zajmuje się sprzątaniem i dezynfekcją miejsc po rozkładzie ciała.


W celu usunięcia fetoru z pomieszczeń stosuje się głównie ozon. Bardzo skutecznie usuwa on brzydki zapach jak i też dezynfekuje powietrznie narażone na różnego rodzaju bakterie, które zagrażają zdrowiu i życiu człowieka. Podczas rozkładu ciała wytwarzany jest tak zwany „jad trupi”, który w połączeniu z ozonem staje się niegroźni oraz do minimum zostaje zneutralizowany jego brzydki zapach.
 
Jako lider na rynku zajmujący się różnymi technikami dezynfekcji zajmujemy się również sprzątaniem pomieszczeń po zmarłych – usuwamy krew, odpadki organiczne jak i powstały fetor.
 
Wszystkie oferowane przez nas usługi wykonywane są przez wykwalifikowany personel. Jesteśmy firmą bardzo elastyczną dlatego też staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów, które jak widać poparte są wieloma referencjami i zaufaniem. Nasza współpraca odbywa się zarówno z dużymi firmami jak i też osobami indywidualnymi.
 
Trzeba pamiętać, że sprzątanie po rozkładającym się ciele nie należy do najłatwiejszych jak i też do najbezpieczniejszych. Właśnie z tego względu tego typu czynności powinny być powierzane odpowiednio do tego przygotowanej firmie dezynfekcyjnej, żeby nie narazić siebie jak i swojego otoczenia na zachorowanie na chorobę zakaźną. Używane przez nas technologie sprzątania po zgonie pozwalają na doprowadzenie pomieszczeń do stanu przed śmiercią i rozkładem zwłok.


MIEJSCE ZGONU – ODPOWIEDNIA DEZYNFEKCJA


Dezynfekcja pomieszczeń po zgonie jest niezbędna. W jej celu stosuje się różne środki zarówno chemiczne jak i wprowadza się różnego rodzaju działania fizyczne i biologiczne. W zależności od sytuacji – miejsca w jakim nastąpił zgon, stanu ciała, poziom rozkładu – wybierana jest odpowiednia metoda dezynfekcji.
Jako podstawę do dezynfekcji po zmarłych przyjmuje się takie środki jak: ozon, DEZYNFEKTOL B (Alki (C12-16)-chlorku dimetylobenzyloamonu (ADBAC/BKC (C12-16)): 100 ml/L.), mikrofale oraz podchloryn.


PORZĄDKOWANIE POMIESZCZEŃ PO ZGONIE


Śmierć jest dla każdej osoby bardzo dużym przeżyciem, zarówno dla rodziny jak i innych bliskich. Rzadko kiedy w takich momentach ludzie myślą o tym, aby wysprzątać miejsce zgonu i odkładają to na tak zwane później. Niestety w ten sposób można doprowadzić do rozpostrzeniania się wielu chorób związanych z bakteriami powstałymi w wyniku przebywania w domu czy mieszkaniu rozkładających się zwłok. Sprzątanie po zgonie powinno sie zlecić wykwalifikowanej firmie. W zależności od wymagań pomieszczeń na bieżąco informujemy klientów jak wyglądają nasze działania. Jest to związane z tym, że w wielu przypadkach nie wystarczy tylko przemyć ścian, ale również pojawia się potrzeba zrywania parkietów.

Artykuły

11.10.2018

Świerzbowce drążące - czym są i jakie zagrożenie stanowią

Świerzbowce drążące są pasożytami zewnętrznymi ptaków i ssaków. Występują przede wszystkim na skórze głowy. Zasięg występowania większości świerzbowców jest podobny do zasięgu ich żywicieli.

02.08.2018

Pluskwy domowe - czym są, skąd się biorą i jak się ich pozbyć?

Pluskwy domowe są pasożytami żywiącymi się ludzką krwią. Ze względu na swoją dietę są one owadami wyjątkowo uciążliwymi dla człowieka. Profesjonalne metody zwalczania pluskiew polegają głównie na oprysku przeprowadzanym za pomocą substancji chemicznych.

02.08.2018

Dzier włochaty - szkodnik z rodziny biegaczowatych

Czasami zwłaszcza jesienią zauważamy, że mamy czarne chrząszcze w domu lub czarne chrząszcze w mieszkaniu. W takiej sytuacji zaczynamy zastanawiać się co to za czarny chrząszcz w domu naszym? Co to za czarny chrząszcz w mieszkaniu naszym? Kim jest ten czarny robak w domu? Co to za czarny robak w mieszkaniu? Gatunków chrząszczy jest wiele bardzo jednak możliwym jest, ze ten czarny chrząszcz w domu naszym lub czarny chrząszcz w mieszkaniu naszym to dzier włochaty.

06.07.2018

Usuwanie gniaz os, zwalczanie os

Osy stanowią poważne zagrożenie dla ludzi. Dotyczy to zwłaszcza okresu letniego kiedy to owady te pojawiają się masowo w tym również w miejscach, w których często pojawiają się ludzie takich jak ogrody czy podwórka. Osy podobnie jak pszczoły, mrówki, termity i szerszenie są owadami społecznymi. Osy są dużo bardziej niebezpieczne od pszczół. Dlaczego tak jest ?